Zaloguj się / Zarejestruj się

Prawda leży po środku, być może dlatego wszystkim zawadza...

~Arystoteles Arystoteles

Polak zakompleksiony, wielokrotnie zdobyty

Polak zakompleksiony, wielokrotnie zdobyty        Jest prawie 12 w nocy, a ja się zastanawiam nad losami Polski. Ścislej mówiąc nad problemami i skąd do cholery one się wywodzą. Kiedy pewnego razu rozmawiałem ze znajomym, bardzo mądrym człowiekiem skądinąd, zadałem mu pytanie: "skąd te problemy? skąd to zacofanie?, czemu stale mamy pod górkę i z czego to się wywodzi?". Otrzymałem krótką, lakoniczną, wymijającą odpowiedź do której jesteśmy przyzwyczajeni: "bo straciliśmy inteligencję w czasie wojny".
Więcej>>

Muzeum w kopalni zamiast antracytu.

Muzeum w kopalni zamiast antracytu. Ludzie ploty sieją, że w Polsce zabrakło już węgla, ściągamy go z Rosji. Podobno wszystko przez zamknięte kopalnie i przez zimę dość długą na minusie. Robimy przy tym wszystkim "jazdę" ze smogiem. Teraz już wszystkie radia i telewizje się tym zajmują. Biorą jakieś "wentylatorki", jeżdżą wariaci autami, wystawiają przez okna, mierzą smog.
Więcej>>

Instrukcja Obsługi Polaka

Instrukcja Obsługi Polaka Nie zakazywać czytania. Obniżyć jakość treści w książkach poprzez promocje książek najbardziej głupich celebrytów i historyków kształconych przez nas. Ksiązki dla Polaka drukować także na najgorszej jakości papierze. Nie promować bibliotek i czytelni. Polak musi książkę kupić. Nie ma obawy o przechowywanie (niska jakość i wartość książek).
Więcej>>

Więzienie dla pana Piotra Rybaka za spalenie kukły przedstawiającej Żyda

Więzienie dla pana Piotra Rybaka za spalenie kukły przedstawiającej Żyda Pan Piotr Rybak wyrokiem sądu został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności za spalenie kukły Żyda na publicznym zgromadzeniu we Wrocławiu, 18 listopada 2015 roku. Jak zapewniał sędzia skazujący pana Piotra, wyrok jest tak surowy, ponieważ dopatrzył się dużej szkodliwości czynu. Czyn natomiast to wg sędziego duże zagrożenie dla społeczności żydowskiej w Polsce. Chciałbym się jednak skupić na zachowaniu pana sędziego Marka Górnego.
Więcej>>